Translate

środa, 31 lipca 2013

Początek

Początek mojego/naszego blogowania
Postanowiłyśmy z siostrą założyć bloga, powodów było wiele; ciekawość, trochę wolnego czasu,
z którym nie wiadomo co zrobić, trochę pomysłów, którymi może warto się podzielić z innymi, garść sprawdzonych patentów kulinarnych i nie tylko, chęć wymiany poglądów i doświadczeń, nowe znajomości. Na koniec jeszcze jeden istotny powód: "nie wiesz co robić w życiu" - ja właśnie nie wiem i Bartek Popiel w punkcie 13 (18 powodów, dla których powinieneś mieć własnego bloga) pomógł mi podjąć decyzję, iż warto spróbować podjąć nowe wyzwanie, które może okazać się tym,co chcę w życiu robić.
 

O nas
Autorki bloga; Sioko i Koko - szczęśliwe posiadaczki starszego brata. Sioko (starsza od Koko, lecz młodsza od brata) absolwentka Komunikacji społecznej, mama trzyletniej rezolutnej dziewczynki, natomiast Koko ukończyła Pracę socjalną, jest tuż przed obroną pracy magisterskiej i także poszukuje swojego "kawałka podłogi".

O czym
Górnolotnie może to zabrzmi, ale o życiu, o jego smakach, barwach i trochę mniej o cieniach. Chcemy, żeby było domowo, modowo, kosmetycznie, estetycznie i wesoło - jednym słowem życiowo :).


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Będzie nam bardzo miło jeśli pozostawisz po swojej wizycie jakiś znak :)
Osoby, które posiadają konto w Google+ proszone są o zostawienie linku do bloga :-)
Odwiedzamy blogi wszystkich naszych komentujących! :-)